آب و الکترولیت، کلیه کودکان

دانلود و خرید کتاب آب و الکترولیت، کلیه کودکان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آب و الکترولیت، کلیه کودکان  نوشته  مهدیه‌سادات کسائی‌زادگان مهابادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آب و الکترولیت، کلیه کودکان

کتاب آب و الکترولیت، کلیه کودکان نوشته مهدیه‌سادات کسایی‌زادگان، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته ارولوژی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب آب و الکترولیت، کلیه کودکان

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب آب و الکترولیت، کلیه کودکان با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب آب و الکترولیت، کلیه کودکان مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب آب و الکترولیت، کلیه کودکان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب آب و الکترولیت، کلیه کودکان برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۸۴-۷
تعداد صفحات۱۷۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۸۴-۷