لارنگولوژی ۲ ــ ۱۳۹۹

دانلود و خرید کتاب لارنگولوژی ۲ ــ ۱۳۹۹

مجموعه‌ای کامل از فصول، به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب لارنگولوژی ۲ ــ ۱۳۹۹  نوشته  فاطمه شجاع صفت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب لارنگولوژی ۲ ــ ۱۳۹۹

کتاب لارنگولوژی ۲ ــ ۱۳۹۹ نوشته دکتر فاطمه شجاع صفت مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس لارنگولوژی ۲ است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب لارنگولوژی ۲ شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب لارنگولوژی 2

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب لارنگولوژی ۲ با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب لارنگولوژی ۲ مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب لارنگولوژی ۲ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب لارنگولوژی ۲ برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶۸,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۱۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۸۱۵-۴-۴
تعداد صفحات۳۳۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶۸,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۱۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۸۱۵-۴-۴