با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
استاندارد بیت‌کوین

دانلود و خرید کتاب استاندارد بیت‌کوین

جایگزین غیرمتمرکز برای بانک‌داری مرکزی

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب استاندارد بیت‌کوین  نوشته  سیف‌الدین آموس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب استاندارد بیت‌کوین

کتاب استاندارد بیت‌کوین، جایگزین غیرمتمرکز برای بانک‌داری مرکزی نوشته‌ی سیف‌الدین آموس کتابی درباره‌ی تاریخچه پول و درهایی است که بیت‌کوین به روی ما باز کرده است.

کتاب استاندارد بیت‌کوین را با ترجمه‌ی علیرضا کاظمی‌نیا در اختیار دارید.

درباره‌ی کتاب استاندارد بیت‌کوین

واژه بیت‌کوین در عنوان کتاب استاندارد بیت‌کوین نباید ما را گمراه کند چراکه این کتاب فراتر از بیت‌کوین است و به دنیایی می‌پردازد که بیت‌کوین درهای آن را به روی ما باز کرده است. استاندارد بیت‌کوین کتابی درباره تاریخچه پول است و زیرساخت‌های فکری ما را به هم می‌ریزد. استاندارد بیت‌کوین، کتابی است که همه خصوصا مدیران مالی باید بخوانند.

آینده دیگر مانند گذشته نخواهد بود و برای درک آن نیاز است وقت زیادی صرف کنیم. کتاب استاندارد بیت‌کوین فرصت خوبی برای کسانی است که می‌خواهند جنبه‌های گوناگون دنیای جدید را درک کنند.

کتاب استاندارد بیت‌کوین را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب استاندارد بیت‌کوین برای تمام کسانی که در زمینه‌های مختلف اقتصادی فعالیت‌ می‌کنند کتابی خواندنی است. اگر دوست دارید درباره‌ی بیت‌کوین و کارکردهای آن بدانید کتاب استاندارد بیت‌کوین را بخوانید.

بخشی از کتاب استاندارد بیت‌کوین

فارغ از آنکه بیت‌کوین در ۱۱ ســالی که از ظهــورش می‌گذرد، واقعا چه مشــکل عینی را از جهان حل کرده، اختراع آن را تلاشــی جدی و فراگیر برای کاهش یا رفع همیشگی تمرکزگرایی و انحصارطلبی دولت‌ها، بانک‌های مرکزی و موسسات مالی برای کنترل و جهت‌دهی به جریان‌های مالی جهان می‌توان نامید.

شــاید ما هم‌اکنون در یک بزنــگاه تاریخی دیگر هســتیم که با اختــراع بیت‌کوین، تمامی پیش‌فرض‌های ما از مفاهیمی مانند پول، سرمایه‌گذاری و به تبع آن ساختارهای مالی و حتی روابط اقتصادی دولت‌ها، دگرگون خواهد شد. قطعا بیت‌کوین در ابتدای راه خود اســت و همانطور که شــاید کمتر کسی در جهان تصور اینچنین نفوذ و تغییرات ناشــی از ظهور اینترنت در زندگی روزمره همه مردم جهان را می‌کرد، قطعا گذشت زمان ابعاد این انقالب جدید را نیز برای همگان واضح‌تر و ملموس‌تر خواهد کرد. 

فهرست

  • پول 
  • پول‌های ابتدایی 
  • پول‌های فلزی 
  • پول دولتی 
  • پول و ترجیح زمانی 
  • سیستم اطالعات سرمایه‌داری
  • پول سالم وآزادی افراد 
  • پول دیجیتال
  • بیت‌کوین چه‌کاربردی دارد؟ 
  • پرسش‌هایی‌ دررابطه با بیت‌کوین
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۱۸۴-۵۲-۳
تعداد صفحات۳۰۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۱۸۴-۵۲-۳