انکولوژی سر و گردن

دانلود و خرید کتاب انکولوژی سر و گردن

مجموعه‌ای کامل از فصول منتخب به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب انکولوژی سر و گردن  نوشته  فاطمه شجاع صفت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب انکولوژی سر و گردن

کتاب انکولوژی سر و گردن نوشته فاطمه شجاع صفت سر و گردن مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس انکولوژی سر و گردن است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب انکولوژی سر و گردن شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب انکولوژی سر و گردن

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب انکولوژی سر و گردن با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب انکولوژی سر و گردن مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب انکولوژی سر و گردن

مطالعه کتاب انکولوژی سر و گردن برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۱۹
تعداد صفحات۲۲۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۱۹