با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گام دوم انقلاب در خوزستان

دانلود و خرید کتاب گام دوم انقلاب در خوزستان

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گام دوم انقلاب در خوزستان  نوشته  امیر حیات مقدم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب گام دوم انقلاب در خوزستان

گام دوم انقلاب در خوزستان توسط سرتیپ خلبان امیر حیات‌مقدم گردآوری و تالیف شده و انتشارات دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی نیز آن را منتشر کرده است.


درباره گام دوم انقلاب در خوزستان

امیر حیات‌مقدم در کتاب گام دوم انقلاب در خوزستان اقدام به گردآوری آمار و اطلاعات پایه مستندی درباره خوزستان داشته است که نتیجه این آمار در کتاب گام دوم انقلاب در خوزستان ارائه شده و در اختیار مردم و مسئولان قرار گرفته است تا با استفاده از نتیجه این اطلاعات و مستندات، تنظیم سیاست‌ها، راهبردها و برنامه‌ها در حوزه‌های مختلف به نحو بهتری صورت گیرد.

متاسفانه بسیار شاهد هستیم که تصمیماتی توسط یک مدیر یا مسئول گرفته می‌شود، اما با تغییر مدیریت و بر سرکار آمدن فرد جدیدی اقدامی کاملا مخالف اقدامات مسئول قبل پیش گرفته می‌شود. درواقع عدم وجود سیاست مشخص تمامی برنامه‌های توسعه‌ای را با اختلال روبرو می‌کند. درحالیکه لازم است امروز در برنامه‌های زیرساختی دچار اعوجاج و سیاست‌زدگی نشویم. برنامه‌های زیرساختی باید به‌قدری محکم و استوار باشند که با تغییر دولت‌ها نه‌تنها دچار کندی نشوند، بلکه شتاب بیشتری بگیرند. داشتن اطلاعات پایه دقیق و کامل نسبت به یک منطقه پیش‌نیز تدوین چنین برنامه محکم و استواری است.

جملاتی از گام دوم انقلاب در خوزستان

انقلاب اسلامی همچون پدیده ای زنده و با اراده، همواره دارای انعطاف و آماده تصحیح خطاهای خویش است، امّا تجدید نظرپذیر و اهل انفعال نیست. به نقدها حساسیت نشان می‌دهد و آن را نعمت خدا و هشدار به صاحبان حرف‌های بی‌عمل می‌شمارد، اما به هیچ بهانه‌ای از ارزش‌هایش که بحمدالله با ایمان دینی مردم آمیخته است، فاصله نمی‌گیرد. برای خواندن جملات بیشتری از گام دوم انقلاب در خوزستان بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

فهرست گام دوم انقلاب در خوزستان

• کلیات و مفاهیم

• محیط شناسی خوزستان

• جغرافیای انسانی خوزستان

ت عوامل، بنیا‌ها و ظرفیت‌های پیشرفت و زیرساخت‌های اقتصادی در استان خوزستان

• چالش‌ها در خوزستان

• مقایسه و تحلیل عملکرد بودجه‌ای دولت‌ها در خوزستان

• ظرفیت‌های منطقه‌ای پیشرفت در خوزستان با تاکید بر عراق و کویت

• دلایل توسعه‌نیافتگی خوزستان نسبت به سایر استان‌ها

• عوامل پیشرفت خوزستان

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۱۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۳۵۰-۴۸-۸
تعداد صفحات۲۵۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۱۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۳۵۰-۴۸-۸