با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پله پله تا ملاقات خدا؛ عجب و تکبر (جلد سیزدهم)

دانلود و خرید کتاب پله پله تا ملاقات خدا؛ عجب و تکبر (جلد سیزدهم)

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پله پله تا ملاقات خدا؛ عجب و تکبر (جلد سیزدهم)  نوشته  موسسه فرهنگی هنری سبل‌الاسلام  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پله پله تا ملاقات خدا؛ عجب و تکبر (جلد سیزدهم)

مجموعه پیش رو که با اقتباس از بیت مشهور مولوی «پله پله تا ملاقات خدا» نام گرفته، درباره اخلاق اسلامی است. این مجموعه سعی در جبران کمبود منابع معتبر و متقن برای تعالیم اسلام ناب به خصوص برای مخاطبان دانشجو و طلبه نموده است. به این طریق که با تکیه بر منابع اسلامی و با نگاه اسلام ناب محمدی، تعالیم و دستورات اخلاقی اسلام را در قالبی زیبا به مخاطب ارائه کرده است. مجموعه مباحث «پله‌ پله تا ملاقات خدا» سال‌ها پیش به‌عنوان متن درس اخلاق دانشجویان دانشگاه امام صادق علیه السلام تدوین شد. در آن سال‌ها مباحث این کتاب به‌صورت روزانه بر روی برگه‌هایی عرضه می‌شد و اکنون انتشارات سدید آن‌ها را در اختیار علاقه‌مندان به مباحث اخلاق اسلامی قرار داده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
سید جواد شریفی
۱۳۹۹/۰۹/۰۸

مجموعه کتاب های پله پله تا خدا بسیار مفید بود و برای سن ۱۰ تا ۲۰ سال به درد بخور است کتابی هست که بسیار آموزنده و پر از داستان های جالب....

×man×
۱۳۹۸/۰۵/۱۳

باورم نمیشه این مجموعه کتاب رو توی طاقچه پیدا کرده ام..جزو مفیدترین کتابهای زندگیمه و البته باید سطر سطرش سر فرصت و با فکر خونده بشه.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
تواضع ز گردن فرازان نکوست گدا گر تواضع کند خوی اوست! * رسول خدا صلی‌الله‌علیه‌وآله فرمود: برترین مردم در بندگی خدا کسی است که در موضع بزرگی، تواضع کند. اِنَّ اَفضَلَ النّاسِ عَبداً مَن تَواضَعَ عَن رَفعَة (بحارالانوار، ج ۷۴، ص ۱۸۱) فهرست افراد زیردست را در ذهنمان مرور کنیم: برادر و خواهر کوچکتر، دانشجوی سال پایین‌تر، کارگران، مستخدمان و ... و فهرستی از برخوردهای متواضعانه‌ای که می‌توانیم نسبت به آنها داشته باشیم. سلام کردن، هم غذا شدن، به احترامشان بلند شدن و ....
محمد تقی مخیری
شیر به هر حیوانی می‌رسید، غرش ترسناکی می‌کرد و می‌گفت: سلطان جنگل کیست؟ گرگ‌ها و روباه‌ها و.... بدنشان می‌لرزید و می‌گفتند: شما هستید قربان! شیر کیف می‌کرد و رد می‌شد. به فیل رسید. غرش‌کنان گفت: سلطان جنگل کیست؟ فیل جوابی نداد. شیر دوباره با صدای کلفت غرش کرد: گفتم سلطان جنگل کیست؟ فیل باز هم جوابی نداد ولی با خرطومش شیر را بلند کرد و محکم کوبید زمین! صدای شیر نازک شده بود! گفت: اگر نمی‌دانی سلطان جنگل کیست، بگو نمی‌دانم. چرا می‌زنی؟! فیل باز هم جوابی نداد!
محمد تقی مخیری

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۹ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۱۴
شابکundefined
تعداد صفحات۱۰۹صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۱۴