با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
همگام با الزامات شغلی «پرورش ذهنیت یادگیری مادام‌العمر»

دانلود و خرید کتاب همگام با الزامات شغلی «پرورش ذهنیت یادگیری مادام‌العمر»

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب همگام با الزامات شغلی «پرورش ذهنیت یادگیری مادام‌العمر»  نوشته  نیک اچ ام ون دام  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب همگام با الزامات شغلی «پرورش ذهنیت یادگیری مادام‌العمر»

یکی از الزامات شغلی که در دنیای کنونی جود دارد توانایی یادگیری مادام‌المعر و داشتن ذهن آماده بای پذیرش مهارت‌های جدید است.

کتاب «پرورش ذهنیت یادگیری مادام العمر» را دکتر نیک اچ. ام. ون‌دام و دکتر جی. براسی نوشته‌اند. دکتر نیک ون‌دام استاد تمامِ رشتۀ آموزش مهارت‌های سازمانی و توسعۀ مهارت رهبری است و جکی براسی چهره‌ای تاثیرگذار در حوزه «کارورزی دانشگاهی» است. او در کشورهای بسیاری کار و زندگی کرده و تجربه‌های بسیاری در فرهنگ‌های مختلف و سازمان‌های متعدد کسب کرده است.

در این کتاب یادگیری مادام العمر این‌گونه تعریف شده است: تمایل مادام العمر داوطلبانه و خودانگیخته به کسب دانش برای دستیابی به اهداف شخصی و حرفه‌ای.

در این اثر نویسندگان، شش الگوی ذهنی متمایز را همراه با تمرینات آن برای پرورش ذهنیت یادگیری مادام العمر معرفی کرده‌اند. این الگوها از این قرارند:

۱- بر رشد خود متمرکز شوید.

۲- استاد مهارت‌های مختلف شوید.

۳- ریسک‌پذیر باشید.

۴- برند و شبکه شخصی خود را بسازید.

۵- مسیر رشد خود را بشناسید.

۶- علایق خود را نادیده نگیرید.

این کتاب را از دست ندهید و اگر همین حالا ان را نمی‌خوانید، حتما در لیست کتاب‌هایی که قصد مطالعه آنها را دارید، قرارش دهید زیرا هر فکری که در سر دارید و هر برنامه‌ای برای آینده خود ریخته‌اید، برای توسعه و موفقیت آن، نیاز به این دارید که همیشه یادگیرنده باشید و از پذیرش ایده‌های جدید نترسید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۴ صفحه
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۱۲
تعداد صفحات۶۴صفحه
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۱۲