با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رازهایی از قدرت مذاکره (تجارت جهانی ۱۴)

دانلود کتاب رازهایی از قدرت مذاکره (تجارت جهانی ۱۴)

بدون نظر
بدون نظر

معرفی کتاب رازهایی از قدرت مذاکره (تجارت جهانی ۱۴)

«رازهایی از قدرت مذاکره» چهاردهمین کتاب از مجموعه کتاب‌های تجارت جهانی و نوشته راجر داوسون (-۱۹۴۰) است که محمدابراهیم گوهریان و مرتضی هادی‌پور برزگر آن را ترجمه کرده‌اند. راجر داوسون با این کتاب به فروشندگان گوشزد می‌کند که اگر نسبت به خریدارن خود مذاکره‌کنندگان بهتری نباشند، فطعا سود خود را از دست خواهندداد. آن‌چه این کتاب به آن می‌پردازد، آموزش به فروشندگان برای فروش با سود بالاتر است.

در بخشی از فصل اول می‌خوانید:

در گذشته، خریداران به فروشندگان نیازمند بودند؛ زیرا آن‌ها اطلاعات ارزشمندی برای خریداران به ارمغان می‌آوردند. سابق بر این، خریدار ابتدا از طریق ملاقات‌های مقطعی با فروشنده، در خصوص محصولات جدید و تغییرات جدید در صنعت مطلع می‌شد. این اطلاعات به عنوان سلاحی بود که فروشنده می‌توانست از آن به نفع خودش استفاده کند. اینک این برتری از بین رفته است. خریداران اطلاعات مربوط به صنعت خود را با برنامه‌ریزی رایانه‌های خود برای استخراج اخبار و اطلاعات در حوزه‌هایی که مورد علاقه‌ی آن‌هاست، به دست می‌آورند.

در زمان‌های گذشته، فروشندگان می‌توانستند بدون این‌که خریدار متوجه شود، فریبش دهند. برای مثال، فروشنده‌ای که عامل فروش به یک فروشگاه زنجیره‌ای بود، می‌توانست به خریدار بگوید، «اگر کل خط SKU ها را اجرا کنید، متوجه خواهید شد که سی و دو درصد از فروش شما در مدل بالایی خط خواهد بود و سود شما سه واحد افزایش خواهد یافت.» این روزها اگر فروشندگان به این ترفند دست بزنند، احتمال شرمندگی‌شان زیاد است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۷ صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۲/۱۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۱۸۷-۸
تعداد صفحات۳۵۷صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۲/۱۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۱۸۷-۸