با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب تاثیر: روانشناسی فنون قانع کردن دیگران اثر رابرت بی سیالدینی

دانلود و خرید کتاب تاثیر: روانشناسی فنون قانع کردن دیگران

۳٫۶ از ۲۳ نظر
۳٫۶ از ۲۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تاثیر: روانشناسی فنون قانع کردن دیگران  نوشته  رابرت بی سیالدینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تاثیر: روانشناسی فنون قانع کردن دیگران

«تأثیر روانشناسی فنون قانع کردن دیگران» نوشته دکتر رابرت بی. سیالدینی(۱۹۴۵-)، روانشناس، نویسنده، سخنران و استاد دانشگاه آمریکا است. تدوین این کتاب بر اساس شش اصل صورت گرفته است و در هر فصل یکی از آن‌ها آورده شده است. هر یک از این قواعد شامل ثبات، مقابله، اثبات اجتماعی، صلاحیت، علاقه و کمیابی– ازلحاظ نقششان در جامعه و ازلحاظ اینکه چگونه ممکن است یک مجاب‌گر حرفه‌ای بتواند نیروی عظیمشان را به کار گیرد و با زبردستی آن‌ها را در جهت تقاضایش برای خرید، دهش، پذیرش، دادن رأی و موافقت باهم ادغام کند-موردبحث قرارگرفته‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۸)
MAHDI
۱۳۹۹/۰۳/۲۷

کتابی بی نهایت دستور العمل محور و فوق العاده بود.منو یاد کتاب عالی دیگری با موضوع مذاکره از کریس واس انداخت. دقیقا دست میزاره روی نکته های کاربردی.پرگویی اصلا نداره. بهترین کتاب در این زمینه بود که تا به حال خوندم.

𝓓𝓻. 𝓷𝓮𝓰𝓪𝓻
۱۴۰۰/۱۰/۰۹

تأثیر» حاصل سه سال کار سیالدینی است که هم به‌صورت تجربی و هم به‌صورت مصاحبه روی روش‌های فروشندگان حرفه‌ای، کلاه‌بردارها، افسران پلیس ضدکلاهبرداری و آژانس‌های حفظ حقوق مشتریان جمع‌آوری‌شده است. نویسنده در این کتاب می‌خواهد به‌عنوان یک روانشناس اجتماعی تجربی

- بیشتر
N.hashemi
۱۳۹۶/۰۲/۰۸

کتابی با چند تکنیک ساده و مثال های زیاد، که البته در ضمن خوب بودن تکنیک ها، گاهی حوصله آدم رو سر میبره!

منمشتعلعشقعلیمچکنم
۱۳۹۸/۱۱/۰۹

کتاب مفیدی بود. شگردهای مورد نفوذ واقع شدن رو بشناسید.

As
۱۳۹۹/۰۴/۱۵

کتاب با اینکه قدیمی است ولی راهکارها و روشهای آن کاملا در زندگی روزمره مشاهده میشود فقط شاید کمی رنگ و لعاب روشها تغییر کرده است

کاربر ۴۰۶۶۰۲۹
۱۴۰۰/۱۱/۱۴

کتاب خوبیه ولی ترجمه واقعا بده

محمد
۱۴۰۰/۱۲/۱۷

ترجمه بی نهایت ضعیف آدم گیج میشه موقع خوندن

Memo Bey
۱۴۰۰/۰۴/۰۴

تو سرچ گوگل زدین رایگان بعد ۷ دلار پول میخاین،اونم واسه پی دی اف،حالتون خوبه،چه خبر،سلامت ذهنی تون سالمه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳۵)
با بررسی سوابق این پرونده‌ها او به مقایسه‌ی سِن قربانی گزارش خودکشی با سن رانندگان اتومبیل‌های تک‌سرنشینی پرداخت که در تصادف‌های بلافاصله بعد از رسانه‌ای شدن گزارش خودکشی، کشته‌شده بودند. یک‌بار دیگر، پیش‌گویی به طرزی حیرت‌انگیز درست از کار درآمد: هنگامی‌که جراید گزارش خودکشی فردی جوان را چاپ کرده بودند، این رانندگان جوان بودند که بعدازاین واقعه اتومبیل‌های خود را با نتایجی مرگبار به درخت، ستون و یا دیوار کوبیده بودند؛ اما هنگامی‌که گزارش‌های خبری درباره‌ی خودکشی یک آدم مسن بود، این رانندگان مسن‌تر بودند که در چنین تصادف‌هایی کشته‌شده بودند.
منمشتعلعشقعلیمچکنم
ما هنگامی مرتکب یک اشتباه اساسی می‌شویم که مشتاق فردی بشویم که از ما درخواستی دارد.
منمشتعلعشقعلیمچکنم
نگاتیو یکی از عکس‌های قدیمی‌تان که تمام‌رخ است را بیابید و آن را به دو گونه ظاهر کنید -یکی به همان صورتی که معمولاً چاپ می‌شود و دیگری به صورتی که تصویری برگردان از شمارا نمایش می‌دهد (که در آن جای سمت چپ و راست صورتتان باهم عوض می‌شوند) . حالا ببینید که خودتان کدام‌یک از این دو نمونه عکس را بیشتر دوست دارید و از یکی از دوستان صمیمی‌تان ‌هم بخواهید که او هم یکی از آن دو را انتخاب کند. اگر نحوه‌ی عمل شما درست مثل یک گروه از زنان ایالت میلواکی باشد که این تحقیق در مورد آن‌ها انجام‌شده، باید متوجه نکته‌ی عجیبی شده باشید: دوست شما همان نسخه‌ی واقعی از عکستان را دوست دارد؛ اما خود شما آن عکس‌برگردان را ترجیح می‌دهید. چرا؟ چون هر دو شما آن صورتی که برایش آشناست را انتخاب می‌کند -دوست شما همان عکسی را انتخاب می‌کند که دیگران شمارا بدان گونه می‌بینند و شما تصویری برگردان از خودتان را که هرروز در آینه می‌بینید.
منمشتعلعشقعلیمچکنم
سیاستمداران ‌هم به توانایی تأثیر افراد معروف بر نظر رأی‌دهندگان پی‌برده‌اند. کاندیداهای ریاست‌جمهوری گروه‌هایی از شخصیت‌های غیرسیاسی معروف را به گرد هم جمع می‌کنند که یا فعالانه در مبارزات انتخاباتی به نفع آن‌ها شرکت می‌کنند و یا اینکه تنها از نام خود به‌عنوان پشتوانه‌ای برای آن‌ها استفاده می‌کنند.
منمشتعلعشقعلیمچکنم
«ازآنجاکه ۹۵ درصد از مردم مقلد و فقط پنج درصد از آنان پیشگام هستند، بیشتر از ارائه‌ی هر دلیلی توسط ما این عمل دیگران است که آن‌ها را قانع می‌کند.»
Hadiii1i
هنگامی‌که از خود مطمئن نیستیم، هنگامی‌که شرایط نامعلوم و مبهم است، هنگامی‌که عدم قطعیت حکمرانی می‌کند، بیشترین امکان وجود دارد که ما به اعمال دیگران نگاه کرده و آن‌ها را درست بیابیم.
سهیل مقدم
انداختن نیم‌نگاهی به نمودارهایی که مبین افزایش غیرقابل‌انکار تلفات مرگبار جاده‌ای و هوایی به دنبال رسانه‌ای کردن خودکشی‌ها هستند، خصوصاً آن‌هایی که شامل کشته شدن افراد دیگر هم می‌شوند، کافی است تا هرکسی را به فکر ایمنی خود بیندازد. من به حد کفایت تحت تأثیر این آمارها قرارگرفته‌ام تا با درج مطالب مربوط به خودکشی‌ها در صفحه‌ی اول جراید آن‌ها را به ذهن بسپارم و در دوران بعد از خبررسانی این‌گونه وقایع، رفتارم را تغییر دهم. در این دوران سعی می‌کنم که خاصه پشت فرمان اتومبیل مراقب و هوشیار باشم، در این زمان‌ها تمایلی به انجام مسافرت‌های دور و درازی ندارم که مستلزم تعداد زیادی سفر هوایی باشد. اگر مجبور به انجام سفر در طی چنین دورانی باشم، خود را با تقبل هزینه‌ای بالاتر نسبت به معمول بیمه‌ی پرواز می‌کنم. دکتر فیلیپس نشان داده که ریسک زنده ماندن در سفر، به دنبال رسانه‌ای شدن انواع خاصی از گزارش‌های خودکشی در صفحه‌ی اول جراید تا حدی زیادی تغییر می‌کند.
منمشتعلعشقعلیمچکنم
. در حین صحبت متوجه شدم که فقط یک دلیل باعث تطمیع من در جهت دیدار از معبد شده است: اگر من به همین زودی از قسمت ممنوعه بازدید نکنم، امکان آن را برای همیشه از دست خواهم داد. چیزی که ازنظر شایستگی در من اشتیاق کمی را به وجود می‌آورد که به دیدنش بروم، قاطعانه جذابیت بیشتری پیداکرده بود تنها به این دلیل که به‌زودی غیرقابل بازدید می‌شد.
شاهین
امکان ضرر بالقوه چیزی است که نقش عمده‌ای در تصمیم‌گیری‌های انسان بازی می‌کند. درواقع، فکر از دست دادن چیزی، بیش از فکر به دست آوردن معادل آن، باعث برانگیختگی انسان می‌شود؛ برای نمونه اگر به مالکان منازل گفته شود که عایق‌کاری نامناسب منزلشان ممکن است تا چه اندازه آنان را متضرر کند، بیشتر امکان دارد به عایق‌کاری خانه‌ی خود اقدام کنند تا اینکه به آنان گفته شود که انجام عایق‌کاری چقدر به نفعشان است.
شاهین
یک درخواست هنگامی‌که به شیوه‌ی خاصی بیان می‌شود، پاسخ منفی می‌گیرد؛ اما همان درخواست باکمی تفاوت در نحوه‌ی ‌ارائه می‌تواند، جواب مثبت بگیرد.
.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۲/۱۷
شابک-۹۷۸-۶۰۰-۶۹۵۸-۵۸-۳‬
تعداد صفحات۳۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۲/۱۷
شابک-۹۷۸-۶۰۰-۶۹۵۸-۵۸-۳‬