قلب کودکان 1

دانلود و خرید کتاب قلب کودکان 1

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قلب کودکان 1  نوشته  ایمان وفایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قلب کودکان 1

کتاب قلب کودکان 1 نوشته دکتر ایمان وفایی مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس اطفال است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب قلب کودکان 1 شاملمجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی است.

درباره کتاب قلب کودکان 1

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب قلب اطفال 1 با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب قلب کودکان 1 مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب قلب کودکان 1

مطالعه کتاب قلب کودکان 1 برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۷/۰۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۴۲-۹
تعداد صفحات۳۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۷/۰۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۴۲-۹

تجربه بهتر در اپلیکیشن