با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چرا نیتا وارونه شده؟

دانلود و خرید کتاب چرا نیتا وارونه شده؟

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چرا نیتا وارونه شده؟  نوشته  مجید عاطفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چرا نیتا وارونه شده؟

کتاب چرا نیتا وارونه شده؟ داستانی با ترجمه مجید عاطفی است که در انتشارات دانش‌نگاران برنا منتشر شده است. 

مجموعه کتاب‌های تصویری "داستان من"، موضوعات متنوع و بسیار ساده را که کودکان می‌توانند با آن‌ها روبرو باشند، به تصویر می‌کشد. این مجموعه کتاب‌های تصویری، باهدف افزایش قوه تخیل کودکان طراحی‌شده است و کودکان حتی بدون مطالعه متن ساده این کتاب‌ها قادر به فهمیدن موضوع آن‌ها هستند.

ویژگی اصلی این مجموعه کتاب‌ها، این است که شما حتی می‌توانید با توجه به تصاویر موجود در آن، داستان خودتان را با زبانی که کودک شما بیشتر با آن آشنا هست، تعریف نمایید و حتی از او بخواهید تا داستان خودش را برای شما از روی کتاب تعریف نماید.

در این کتاب با نیتا آشنا می‌شویم؛ او دوست دارد وارونه باشد و دنیا را از آن طرفی ببیند! اما او یک دلیل حسابی هم برای اینکارش داشت. چون کمی لکنت زبان داشت، خجالت می‌کشید پیش بچه‌های دیگر باشد و با آن‌ها بازی کند. اما وقتی ویلیام سراغ او آمد، اوضاع کمی فرق کرد. در این کتاب، ما درس‌هایی را در مورد ارزش وجودی هر شخص و اینکه هر فرد یک انسان منحصر بفرد است، می‌آموزیم. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم در طول مطالعه کتاب حتماً از کودک خود در رابطه تصاویر سؤالاتی بپرسید و او را حتی وارد تخیل پردازی بکنید.

کتاب چرا نیتا وارونه شده؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن کتاب چرا نیتا وارونه شده؟ را به تمام کودکان گروه سنی پیش از دبستان و دبستان پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۰۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۳-۷۰-۲
تعداد صفحات۲۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۰۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۳-۷۰-۲