با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت پروژه برای صنایع نفت و گاز؛ رویکرد سیستم جهانی

دانلود و خرید کتاب مدیریت پروژه برای صنایع نفت و گاز؛ رویکرد سیستم جهانی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت پروژه برای صنایع نفت و گاز؛ رویکرد سیستم جهانی  نوشته  فریبرز رشیدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدیریت پروژه برای صنایع نفت و گاز؛ رویکرد سیستم جهانی

کتاب مدیریت پروژه برای صنایع نفت و گاز؛ رویکرد سیستم جهانی نوشته فریبرز رشیدی و حامد مهرابی و صدرا رستمی یکی از کتاب‌های تخصصی مرکز نشر دانشگاه امیرکبیر برای استفاده دانشجویان است.

مركز نشر دانشگاه صنعتی اميركبير (پلي تكنيک تهران) با قدمتی حدود ٥٠ سال در انتشار كتب فني - مهندسي، علوم پايه و مديريت صنايع افتخار دارد با چاپ بیش از ۶۰۰ عنوان كتاب تالیفی و ترجمه ای، نقش ویژه‌ای را در ارتقاء جامعه علمی كشور ایفا نماید.

این مرکز با بهره‌مندی از پشتوانه علمی اساتید دانشگاه، اعضای شورای چاپ و نشر و تلاش مجدانه مديريت و كاركنان متعهد در واحدهای تابعه خود، مفتخر به كسب عنوان «ناشر برگزيده دانشگاهی در سال ۱۳۸۱» گرديد. همچنين در سال ۱۳۸۳ با هدف اعتلا و رشد آثار تاليفی و ترجمه‌ای در زمينه علوم فنی و مهندسی و علوم كاربردی؛ این مرکز مبتكر و مجری مراسم «كتاب سال فنی و مهندسی» در سطح دانشگاه‌های كشور بوده است كه با استقبال اعضای هيات علمی و ناشران دانشگاهی، چهارمین دوره آن نیز در سال ۱۳۸۹ برگزار گردید.

بسیاری از آثار منتشر شده توسط این مرکز به عنوان منابع درسی و کمک درسی در سایر دانشگاه‌های کشور مورد استفاده و استناد قرار می‌گیرد که کتاب مدیریت پروژه برای صنایع نفت و گاز؛ رویکرد سیستم جهانی یکی از همین منابع است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۷۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۰۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۶۳-۷۹۱-۹
تعداد صفحات۵۷۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۰۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۶۳-۷۹۱-۹