با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فناوری اطلاعات و ارتباطات برای توسعه سیاست ها؛ فرآیندها و حاکمیت

دانلود و خرید کتاب فناوری اطلاعات و ارتباطات برای توسعه سیاست ها؛ فرآیندها و حاکمیت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فناوری اطلاعات و ارتباطات برای توسعه سیاست ها؛ فرآیندها و حاکمیت  نوشته  ایمنیوئل لالانا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فناوری اطلاعات و ارتباطات برای توسعه سیاست ها؛ فرآیندها و حاکمیت

کتاب فناوری اطلاعات و ارتباطات برای توسعه سیاست ها؛ فرآیندها و حاکمیت اثر ایمنیوئل لالانا یکی از کتاب‌های مجموعه فناوری اطلاعات و ارتباطات برای مدیران ارشد دولتی است که در سازمان فناوری اطلاعات ایران به چاپ رسیده است.

این اثر در راستای ارتقای دانش متخصصان حوزه فناوری اطلاعات و همچنین دانش مردم عادی در حوزه فناوری اطلاعات تهیه و تدوین شده است.

سازمان فناوری اطلاعات ایران با توجه به نیاز روزافزون کشور به برقراری و توسعه شبکه‌های رایانه‌ای و ارتباط آنها به یکدیگر و در نهایت اتصال به شبکه های جهانی و با هدف ایجاد زیرساختهای ارتباطی لازم برای تحقق چنین امری و نیز امکان دسترسی به منابع اطلاعاتی، خدماتی، و برنامه‌های کاربردی داخلی و خارجی تحت عنوان امور دیتا از سال ۱۳۷۰ به عنوان یکی از قسمتهای زیرمجموعه وزارت پست و تلگراف و تلفن آغاز به کار کرد.

هم زمان با تغییر نام وزارت پست و تلگراف و تلفن به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال ۱۳۸۲، تغییراتی در سطح شرکت‌های تابعه رخ داد. در این رابطه امور ارتباطات دیتا ضمن تغییر هویت در تابستان ۱۳۸۳به شرکت ارتباطات داده‌ها تغییر نام یافت و در تابستان ۱۳۸۴با توجه به توسعه اهداف وماموریت‌های شرکت، نام آن به شرکت فناوری اطلاعات تغییر نمود.

سازمان فناوری اطلاعات ایران نهادی است دولتی وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که با ایجاد و بکارگیری سازوکارهای لازم، حوزه ی فناوری اطلاعات کشور از بخش‌های دولتی، عمومی و خصوصی را از طریق اعمال سیاست‌ها، مقررات، استانداردها و ... برپایه مصاح، منافع و امنیت ملی و عمومی، سازماندهی، هدایت و راهبری و کنترل می‌نماید و به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران منافع و مصالح ملی و سیاست‌های ابلاغی در حوزه فناوری اطلاعات را از طریق نهادها و مجامع بین المللی ذیربط پیگیری می‌نماید.

ماموریت این سازمان عبارت است از هدف گذاری، هدایت، نظارت راهبردی، ساماندهی و توسعه امن، ایمن و پایدارفناوری اطلاعات کشور در راستای تامین منافع، مصالح، امنیت ملی، رفاه عمومی و توسعه همه جانبه و پایدار کشور.

خواندن کتاب فناوری اطلاعات و ارتباطات برای توسعه سیاست ها؛ فرآیندها و حاکمیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

متخصصان و علاقه‌مندان به حوزه فناوری اطلاعات مخاطبان این کتاب‌اند.

بخشی از کتاب فناوری اطلاعات و ارتباطات برای توسعه سیاست ها؛ فرآیندها و حاکمیت

در تلاش برای پر کردن شکاف دیجیتالی، اهمیت توسعه منابع انسانی و ظرفیت های سازمانی برای استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات را نمی توان دست کم گرفت. به خودی خود، فناوری های اطلاعات و ارتباطات صرفاً یک سری ابزار هستند، اما زمانی که افراد بدانند چگونه به طور مؤثر از آن ها استفاده کنند، به هدایت کننده و محرک ایجاد تحول تبدیل شده و تسریع روند توسعه اجتماعی، اقتصادی و تغییرات مثبت را به دنبال خواهند داشت. با در نظر گرفتن این چشم انداز، مجموعه آموزشی فناوری اطلاعات و ارتباطات برای مدیران ارشد دولتی، توسعه داده شده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۶۱۰۳-۲-۷
تعداد صفحات۱۳۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۶۱۰۳-۲-۷