چگونه سوگیری و تبلیغات را در رسانه‌ها تشخیص دهیم

دانلود و خرید چگونه سوگیری و تبلیغات را در رسانه‌ها تشخیص دهیم

۳٫۷ از ۲۳ نظر
۳٫۷ از ۲۳ نظر

برای خرید و دانلود   چگونه سوگیری و تبلیغات را در رسانه‌ها تشخیص دهیم  نوشته  ریچارد پل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

Pūyān
با توجه به حجم بسیار کم کتاب نمی‌شه ازش انتظار جامع بودن داشت اما در حد خودش نکات بسیار مفید و ارزشمندی در خصوص سواد رسانه‌ای گفته و مثال‌های مفیدی هم داره‌. خواندنش رو توصیه می‌کنم.
Bahareh Sh
با وجود مختصر بودن کتاب نمیشه انکار کرد که نکته ‌های خیلی خوبی رو در بر داشت. به زبان ساده و بی‌طرفانه سو گیری‌های رسانه‌ها رو توضیح داده بود. به نظرم خوندنش برای همه لازمه.
Mohammad Mortaji
ترجمه واقعا بد و آزاردهنده‌اس. کاش مترجم زحمت نمی‌کشید و متن انگلیسیش رو می‌ذاشت. به خدا راحت‌تر بود.
sajad sameie
کتاب حرف های جالبی برای گفتن داشت.نویسنده هرچند امریکایی ولی در تلاش برای همگانی نوشتن کتابه.ایراد بزرگ کتاب عدم جمع بندی مناسب اون هستش
Ali Hedayati
هرچند آمریکایی یعنی چی اخه😂
Parinaz
کتابی کوتاه ولی مفید نمیشه گفت جامع ولی برای شروع خوبه و نکات ارزنده ای رو بیان میکنه ارزش خوندن داره از جمله مواردی که کتاب به اون تاکید داره این هست که یک خبر رو بلافاصله قبول نکنید و سعی کنید از دیدگاه های مخالف و منظرهای گوناگون بررسیش کنید و بعد به نتیجه گیری برسید
amir_masumi
در عصری زندگی میکنیم که محاصره شدیم از اخبار و اطلاعات و کاملا مرسوم دوست داریم که حقیقت و متوجه بشیم چه در امور سیاسی چه هر چیز دیگه ای این کتاب دقیقا داره همین موضوع و بررسی میکنه که چجوری می تونیم توی این دنیایی که توسط خبرگذاری ها و ... رمزنگاری شده دچار سویگیری نشیم.
سجاد
ترجمه خیلی خوبی نداشت.
@man
بودجه رسانه رو هر کسی تامین کنه تبلیغات و جبهه اون نشون داده می شه حتی اگه شیطان باشه
صفحه قبل۱صفحه بعد