نیمه‌ی تاریک وجود

دانلود و خرید نیمه‌ی تاریک وجود

توانایی و رؤیاهای خود را دوباره به‌دست آورید

۳٫۹ از ۲۵ نظر
۳٫۹ از ۲۵ نظر

برای خرید و دانلود   نیمه‌ی تاریک وجود  نوشته  دبی فورد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
باید تا جایی که می‌توانید برای خودتان آزادانه زندگی کنید. اگر ستاره‌های سینما را موفق می‌دانید، انعکاس توانایی‌ها خود را می‌بینید. شما هم می‌توانید مانند دیگران به این درجه از محبوبیت برسید، فقط باید به دنبال رویاهای خود باشید و ترس و خجالت را از خود دور کنید.
kimia
اصلا چه اشکالی دارد که گاهی کامل نباشیم و اشتباه کنیم؟ چه ایرادی دارد که بترسیم؟
Paparnaz
هر چیزی که در دیگران آن را بد می‌شمارید، مطمئن باشید خودتان سرشار از آن ویژگی هستید.
nayereh
اگر می‌بینیم که کسی مانند بازنده‌ها رفتار می‌کند، در واقع این جلوه‌ای از وجود خود ماست که سال‌ها آن را پنهان کرده‌ایم. برای برنده شدن، باید بازنده بودن را درک کرد. همه ما آینه دیگری هستیم. چشمان‌مان را باز کنیم تا بتوانیم خود را در دیگری ببینم و برای تغییر خود آماده شویم
Fateme ghasemi
آن چیزی که باعث می‌شود ما دائما خودمان را سرکوب کنیم، نیروی عادت است.
Paparnaz
خوشبختی ما در اعماق نیمه تاریک وجودمان نهفته است.
Paparnaz
همه ما به دنبال آرامش هستیم. اما برای اینکه به آرامش حقیقی برسیم، باید نیمه تاریک خود را در آغوش بگیریم. باید باورهای غلط را رها کنیم، به کشف موهبت‌های نفرت‌انگیز بپردازیم، بدترین صفات اخلاقی خود را بپذیریم و برای برخورد با آن‌ها از در صلح وارد شویم.
rojin milan
روح شما مشتاق در آغوش گرفتن توانایی‌هایتان است و تنها کسی که می‌تواند شرایط را برایتان تغییر دهد، خودتان هستید. شما هستید که باید قلبتان را باز کنید و همه وجود خود را سفت و سخت در آغوش بگیرید.
rojin milan
متوجه شدم که انسان‌های خوب شاید مهربان و از خود گذشته باشند، اما خودشان را فراموش کرده‌اند.
Paparnaz
هر چقدر در جهت انکار ویژگی‌های منفی خود باشید، کائنات تلاش می‌کنند تا آن‌هایی را سر راه‌تان قرار دهند که به شما نشان دهند چه کسی هستید.
نسیم سهیلی