آنک نام گل

دانلود و خرید آنک نام گل

۴٫۲ از ۶۷ نظر
۴٫۲ از ۶۷ نظر

برای خرید و دانلود   آنک نام گل  نوشته  رضا علیزاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
من آرامش خیال را در همه چیز جسته‌ام، اما آن را در هیچ کجا نیافته‌ام مگر در گوشه‌ای با کتابی.
mahii
من در آن زمان نمی‌دانستم برادر ویلیام دنبال چیست و اگر راستش را بخواهید حتی امروز هم نمی‌دانم، و گمان می‌کنم او خودش نیز نمی‌دانست و فقط تشنۀ دانستن حقیقت بود و سوء‌ظنی ظاهراً همیشگی به این‌که حقیقت آن چیزی نباشد که در لحظه‌ای خاص به نظر می‌رسد، او را به حرکت وامی‌داشت
معصومه
در ابتدا کلمه بود و کلمه نزد خدا بود و کلمه خدا بود.
mahii
شکوه بابل اکنون کجاست؟ برف‌های سال پیش اکنون چه شده است؟ دنیا در حال رقصیدنِ رقص مقابر است؛ گاه به نظرم می‌آید که رود دانوب از کشتی‌های مملو از ابلهانی که راهیِ مقصدی تاریکند، پرازدحام است. اکنون جز سکوت کاری از من ساخته نیست. چقدر خوب و چقدر لذت‌بخش و مطبوع است نشستن در خلوت و خاموش بودن و حرف زدن با خدا!
آسمان دار
یکی از خلفای شرقی روزی کتابخانۀ شهری مشهور و باشکوه و مغرور را آتش زد و درحالی که هزاران جلد طعمۀ حریق شده بود گفت نابودی این مجلدات اهمیتی ندارد: چون این کتاب‌ها یا همان چیزی را تکرار می‌کنند که در قرآن آمده است و بنابراین بی‌فایده‌اند یا گفته‌های آنها در تضاد با گفته‌های کتاب آسمانی ما قرار دارد که در این صورت وجودشان مضر است.
sam
حکمت فقط عبارت از دانستن آن چیزهایی نیست که باید کرد یا می‌توان کرد، بلکه شامل آن چیزهایی هم هست که می‌توان کرد و ای‌بسا نباید کرد. »
محمد79
هیچ‌گاه نفهمیدم که آیا آنها از روحانیگران برای مقاصد سیاسی خود بهره می‌بردند یا به‌نحوی زندگی هرزۀ خود را با حمایت از گرایش روحانیگری توجیه می‌کردند.
آسمان دار
هیچ‌چیز ناپایدارتر از صورت ظاهر نیست که همچون گل‌های صحرایی با آمدن پاییز پژمرده و دگرگون می‌شود؛
Hamid Vahedi
دیر بی‌کتاب... همچون شهر بی‌گنجینه است، مثل دژ بی‌دفاع، آشپزخانۀ بی‌ظرف، سفرۀ عاری از خوراک، باغ بی‌درخت، مرغزار بی‌گل، درخت بی‌برگ...
toobakiani
تعقل در باب علت و معلول کار دشواری است و اعتقاد دارم تنها خدا می‌تواند در این باب داوری کند. وقتی ما در اثبات رابطۀ علت و معلولی روشنی، مثل درخت سوخته و آذرخش که آن را به آتش کشیده این همه دچار مشکل می‌شویم، بنابراین دنبال کردن زنجیرۀ بی‌پایانِ علت‌ و معلول‌ها گاهی مثل کوشش برای ساختن برجی که به آسمان برسد به نظرم تلاش بیهوده است.
Annasach