جین ایر (خلاصه کتاب)

دانلود و خرید جین ایر (خلاصه کتاب)

۴٫۴ از ۱۷ نظر
۴٫۴ از ۱۷ نظر

برای خرید و دانلود   جین ایر (خلاصه کتاب)  نوشته  شارلوت برونته  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
مرد برای‌ام گفت که آقای راچستر در خانه‌ای قدیمی در سی‌مایلی دهکده ساکن است. همان‌جا درشکه‌ای گرفتم و به سمت ادوارد راه افتادم. *** کمی مانده به خانه از درشکه پیاده شدم و باقی مسیر را پیاده طی کردم. می‌خواستم بر هیجان و اضطرابم چیره شوم. زنگ خانه را که نواختم، بلافاصله یکی از مستخدمین در را باز کرد. - آه، دوشیزه ایر! بلاخره آمدید! آقای راچستر هر روز اسم شما را صدا می‌زند. از یکی از اتاق‌ها صدای زنگی برخاست. مستخدم گفت: «این صدای زنگ آقای راچستر است. باید برای‌اش شمع ببرم. با این‌که بینایی‌اش را از دست داده هر روز بعد از ظهر شمع روشن می‌کند.» با بی‌تابی از مستخدم خواستم که شمع را به من بدهد. در اتاق را که باز کردم، سگ سیاه از پیش پای آقای راچستر برخاست و جست‌وخیز کنان به سمت من دوید. - چه کسی آنجاست؟ آهسته پاسخ دادم: «دیگر من را نمی‌شناسی ادوارد؟ سگت که خوب من را به یاد می‌آورد.» و دست‌های او را در دستم گرفتم.
آسو:))) سهمیه
ادوارد گفت: « من این دست‌های کوچک را می‌شناسم! این صدا را می‌شناسم! جین، بلاخره آمدی؟» در حالی که سعی می‌کردم جلوی لرزش صدای‌ام را بگیرم گفتم: «بله، و این‌بار ترکت نخواهم کرد.» اندکی بعد از آن دیدار لذت‌بخش من و ادوارد ازدواج کردیم. چشم‌های ادوارد نیز پس از درمان طولانی کمی بهبود یافت، به قدری که توانست چهره‌ی فرزند اولمان را ببیند.
آسو:))) سهمیه