هدیه نهایی

دانلود و خرید هدیه نهایی

۵٫۰ از ۴ نظر
۵٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود   هدیه نهایی  نوشته  محمدرضا  آل‌یاسین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
زندگی مملو از جریانهای ضد و نقیض است. در واقع هر چه بیشتر زندگی می‌کنی، بیشتر حس می‌کنی که زندگی یک پارادوکس عظیم است. با وجود این اگر عمری طولانی داشته باشی و به اندازه کافی کندوکاو کنی به این نتیجه می‌رسی که این به هم ریختگی‌ها نیز از نظمی شگفت‌انگیز تبعیت می‌کند.
Dexter
فراموش نکن که چالش جوهر و خمیر مایۀ زندگی است و هر مشکلی که نتواند ما را شکست دهد، سرانجام توانمندمان خواهد ساخت.
Dexter
یکی از بزرگترین خطاهایی که در طول زندگیم مرتکب شدم این بود برای این که بسیاری از اعضای خانواده‌ام ـ از جمله تو ـ زندگی آسوده و بی‌خطری داشته باشید پوستۀ ضخیمی به دورتان کشیدم تا بحرانهای زندگی نتواند کوچکترین گزندی به شما برساند. غافل از این که این رفتار مخرب قابلیتهایتان را برای رویارویی با مسایل عقیم و نارسا کرده و مانع از آن می‌شود که در تلاطم‌های حیات آرامش خود را حفظ کرده و جُل و پوستتان را از آب بیرون بکشید.
Dexter
«تو نیز اگر از آمدن به میدان کارزار زندگی ترس و واهمه داشته باشی و از برخورد با مسایل عقب‌نشینی کنی، دیر یا زود هنگام برخورد با مسایل بزرگتر در پرتگاه ناتوانی و درماندگی فرو خواهی افتاد. بعکس به مجرد وقوف به این حقیقت که مشکلات از تو انسانی مطمئن می‌سازد و روحت را صیقل می‌دهد، پر توان و نیرومند به جلو گام برمی‌داری و از رودررویی با موانع نمی‌هراسی.»
Dexter
برای این که رؤیاهایتان در آینده مجال تجلی پیدا کند باید به تحقق آن ایمان داشته و آن را با احساس و عمل در ذهنتان بپرورانید.
Dexter
در انتهای راهرو صدای خشم‌آلود جیسون را شنیدم که می‌گفت: «چرا او مثل سایر افراد برایم پول نگذاشت؟» و پاسخ خانم هستینگز را شنیدم که با لحنی آرام و موقر گفت: «او آنقدر تو را دوست داشت که به این امر راضی نشد.»
Dexter
فرض را بر این بگذار که همه چیز امکان‌پذیر است. فهرستی از تمام کارهایی که دوست داری انجام دهی و یا چیزهایی که مایلی در اختیار داشته باشی ـ خواه محبت و توفیق و شادمانی و روابط دلخواه و کار رضایتبخش و تندرستی و زیبایی و خواه هر مراد دیگر دلت ـ را تهیه و آنگاه برحسب اهمیتی که برایشان قائلی الویت‌بندی‌شان کن.
Dexter
تنها راهی که بتوانید چیزهای بیشتری از زندگی بگیرید آن است که دستاوردهایتان را با دیگران قسمت کنید.
Dexter
تعلیم و یادگیری سفری است برای تمام طول عمر که مقصدش متناسب با طول سفر امتداد پیدا می‌کند.
Dexter
به صندلی‌ام تکیه دادم و با لبخند گفتم: «چیزی را که به ارث می‌بری یا همه چیز است و یا هیچ چیز. هر دو به طور همزمان در اختیارت قرار می‌گیرد. تو در انتخاب یکی از این دو اختیار تام داری و نتیجه و ماحصل آن به نیروی تصمیم‌گیری و همت تو وابسته است.
Dexter