آیامی‌دانید(۳): عجیب اما واقعی

دانلود و خرید آیامی‌دانید(۳): عجیب اما واقعی

۴٫۷ از ۳ نظر
۴٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود   آیامی‌دانید(۳): عجیب اما واقعی  نوشته  کاظم آموزگار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
با خوردن عسل در مدت بسیار کوتاهی بر تعداد گلبولهای قرمز خون ۸ تا ۲۵ درصد افزوده می‌شود.
مادر بزرگ علی💝
در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم، ایران یکی از اعضای بسیار فعال تجارت جهانی تریاک محسوب می‌شد.
Negar.hsp
نام برخی از کشورها معانی جالبی دارند که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم: اسپانیا: سرزمین خرگوش کوهی، برزیل: چوب قرمز، ترکیه: سرزمین قوی‌ها، بورکینافاسو: سرزمین مردم درستکار، پاراگوئه: این سوی رودخانه، پاناما: جای پر از ماهی، روسیه: کشور روشن‌ها، ژاپن: سرزمین خورشید تابان، سوئیس: سرزمین مرداب، عربستان سعودی: بیابانگردان خوشبخت، قرقیزستان: سرزمین چهل قبیله، قزاقستان: سرزمین کوچگران، کویت: دژ کوچک، گرجستان: سرزمین کشاورزان، لبنان: سفید، لیبریا: سرزمین آزادی، مقدونیه: سرزمین کوه‌نشین‌ها، نروژ: راه شمال، هلند: سرزمین چوب، هند: پر آب، اتیوپی: سرزمین چهره سوختگان، استونی: راه شرقی، اکوادور: خط استوا، السالوادور: رهایی بخش مقدس، اوکراین: منطقه مرزی، ایسلند: سرزمین یخ، آرژانتین: سرزمین نقره، اتریش: شاهنشاهی شرق، ازبکستان: سرزمین خودسالارها، پرتغال: بندر قوم گال، کلمبیا: سرزمین کلمب (کریستف کلمب) .
مادر بزرگ علی💝
تحقیقات نشان داده است که افراد متولدین بهار و تابستان نسبت به متولدین ماههای سرد، به زندگی خوش بین‌تر هستند!
مادر بزرگ علی💝
دخترانی که در هنگام تولد میزان ترشح تستوسترون (هورمون جنسی مردانه) بالایی دارند، بخوبی از عهده انجام کارهای پسرانه برمی‌آیند، برعکس، پسرانی که تولید تستوسترون‌شان کمتر است، تمایلات دخترانه پیدا کرده، می‌توانند اعمالی را که دخترها در حد کمال انجام می‌دهند، تقلید کنند!
مادر بزرگ علی💝
به مدت ۱۲ سال، جویدن آدامس در سنگاپور ممنوع بود!
مادر بزرگ علی💝
محققان بر این عقیده‌اند که در ۹۰ درصد موارد، خمیازه کشیدن به دنبال افت اکسیژن در بدن فرد رخ می‌دهد. برای مثال، بعد از مدتی نفس کشیدن به صورت مقطعی و کوتاه، ناگهان شخص خمیازه کشیده و با این کار، بدن او میزان اکسیژن مورد نیاز را دریافت می‌کند. پس در حقیقت خمیازه پاسخی به نیاز فرد به هوای بیشتر است، نه دلیلی بر خواب آلودگی او.
مادر بزرگ علی💝
خوردن نصف گریپ فروت قبل از هر وعده غذایی کمک بزرگی به لاغری شما می‌کند.
مادر بزرگ علی💝
مصرف میوه‌ها و سبزی‌ها به بدن ما کمک می‌کند که خودش آسپرین تولید کند. در آزمایشات انجام شده در این زمینه، آزمایش شوندگانی که بنزوئیک اسید (یک ماده طبیعی در میوه و سبزی) دریافت کردند خود در بدنشان، سالیسیلیک اسید تولید نمودند که این اسید جزء اصلی آسپرین است و خاصیت ضدالتهاب و مسکن دارد.
مادر بزرگ علی💝
در فاصله بین دهه پنجم و ششم زندگی افراد، منافذی در بافت استخوان‌ها ایجاد می‌شود که موجب خواهد شد ضخامت بافت استخوانی به میزان قابل توجهی کاهش یابد و به این ترتیب حتی مردان و زنانی که سالم باشند نیز بطور طبیعی به درجاتی خفیف از بیماری پوکی مبتلا خواهند شد.
مادر بزرگ علی💝
صفحه قبل۱۲صفحه بعد