لوگو طاقچه

با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید

معرفی پویش زمستانه

معرفی پویش «زمستانه»

در < 1
141 بازدید

چه کتاب‌خوان حرفه‌ای باشیم و چه نباشیم، احتمالا در کتابخوانی‌مان هدف و چالشی را دنبال می‌کنیم که معمولا بر پایه‌ی تعداد کتاب است. به آخر سال که نزدیک می‌شویم، موقع جمع‌بندی کتاب‌های خوانده‌شده است و اگر به هدف معین نرسیده باشیم، باید دست بجنبانیم و با سرعت بیشتری کتاب بخریم و بخوانیم تا پرونده‌ی کتابخوانی سال‌مان را با خوشی و خیال راحت ببندیم. طاقچه در ماه‌های پایانی سال پویشی به نام «زمستانه» را تدارک دیده تا با تخفیف‌های ویژه کمک کند به هدف کتاب‌خوانی‌تان در سال ۱۴۰۰ برسید.

در پویش زمستانه چه خبر است؟

پویش زمستانه‌ی طاقچه از ۲۳ بهمن تا ۷ اسفند ۱۴۰۰ برگزار می‌شود. در این بازه هرروز می‌توانید به طاقچه سر بزنید و کتاب‌های متنی و صوتی دلخواه‌تان از نشرهای متنوع را با تخفیف دریافت کنید.

تخفیف‌های شگفت‌انگیز تا ۸۰ درصد

کتاب‌های متنی منتخب در پویش زمستانه با ۶۰ تا ۸۰ درصد تخفیف شگفت‌انگیز و کتاب‌های صوتی منتخب با ۵۰ تا ۷۰ درصد تخفیف ارائه می‌شوند. اگر در طول سال کتابی را در لیست خریدتان نگه داشته‌اید یا در طاقچه آن را نشان کرده‌اید، الان فرصت خرید است. چه بسا که کتاب‌های دلخواه شما هم در میان شگفت‌انگیزهای زمستانه‌ی طاقچه باشد.

در این پویش آخر سال، با ناشران محبوبی از جمله آوانامه، چشمه، ثالث، ماهی، بیدگل، میلکان، نوین و… همکاری می‌کنیم و دسته‌های متنوعی از جمله کتاب‌های عاشقانه، کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز، رمان‌های خارجی، کتاب‌های اطلاعات عمومی و… را در نظر داشته‌ایم.

از ۲۳ بهممن تا ۷ اسفند به یاد طاقچه باشید.

141 بازدید
برچسب ها

Avatar

طاقچه


اشتراک گذاری یادداشت
0 0 رای
امتیاز مطلب
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد داخلی
نمایش همه کامنت ها
یادداشت های مشابه

دانلود کتاب از اپلیکیشن طاقچه

نصب طاقچه