لوگو طاقچه

با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید

معرفی پویش «جشن کتاب»

در 2 دقیقه بخوانید
1 بازدید

طاقچه هرسال در روزهای پایانی آبان‌‌ماه به بهانه‌ی دو رخداد شیرین، یعنی هفته‌ی کتاب و تولد طاقچه، جشنی برپا می‌کند. امسال هم جشن و پایکوبی‌مان به راه است و با عنوان پویش «جشن کتاب» برنامه‌های متنوعی تدارک دیده‌ایم. پس در فاصله‌ی ۲۰ آبان تا ۳۰ آبان، طاقچه را برای یک ساعت هم فراموش نکنید! مقدمه را خلاصه کنیم و سریع‌تر برویم سراغ پاسخ دادن به اینکه برای جشن کتاب امسال چه برنامه‌هایی داریم؟

کتاب‌های رایگان

البته که نمی‌شود هفته‌ی کتاب را بدون هدیه‌دادن کتاب از سر گذراند. در مدت یازده‌روزه‌ی پویش جشن کتاب، هرروز کتاب‌های رایگانی درنظر گرفته‌ایم. حتی اگر فرصت خواندن این کتاب‌ها را ندارید، نگران نشوید. تنها کافی است این روزها سری به طاقچه بزنید و گزینه دریافت را انتخاب کنید تا کتاب به کتابخانه شما اضافه شود. بعد از آن همیشه می‌توانید کتاب را بخوانید.

تخفیف‌های شگفت‌انگیز تا ۷۰ درصد

در پویش جشن کتاب، هرروز می‌توانید ۱۴ کتاب متنی از ۴۰ ناشر متفاوت و ۷ کتاب صوتی از ۲۵ ناشر محبوب و پرطرفدار را با تخفیف‌های شگفت‌انگیزی تا ۷۰ درصد دریافت کنید. اطلاعات مربوط به کتاب‌های تخفیف‌دار هر روز در اینستاگرام طاقچه منتشر می‌شود.

گپ و گفت با نویسندگان و ناشران در لایو اینستاگرام

از بیستم تا سی‌ام آبان‌ماه، هرروز در اینستاگرام طاقچه یک لایو خواهیم داشت که در آن پای صحبت‌های یک نویسنده، مترجم، ویراستار یا ناشر می‌نشینیم و درباره‌ی کتاب و کتابخوانی گپ می‌زنیم. پیشنهاد می‌کنیم این برنامه را از دست ندهید؛ شاید نویسنده‌ی محبوب شما مهمان لایو اینستاگرام طاقچه باشد.

کتاب بخر، جایزه ببر!

برنامه‌ی جذاب دیگری که برای پویش جشن کتاب در نظر گرفته‌ایم، «کتاب بخر، جایزه ببر!» نام دارد. قصه از این قرار است که اگر در زمان پویش جشن کتاب بیش از ۱۰۰ هزار تومان از طاقچه کتاب بخرید، به قرعه‌کشی هیجان‌انگیز ۵ جایزه‌ی نقدی ۵۰۰ هزار تومانی راه پیدا می‌کنید. ما نتایج این قرعه‌کشی را تا پایان هفته‌ی اول آذرماه مشخص می‌کنیم و از راه پیام درون اپلیکیشن به شما اطلاع می‌دهیم.

فراموش نکنید! پویش جشن کتاب از بیستم آبان‌ماه ۱۴۰۰ شروع می‌شود و تا پایان روز سی‌ام آبان‌ماه ۱۴۰۰ ادامه دارد. حضور شما، جشن ما را خواستنی‌تر می‌کند.

1 بازدید
برچسب ها

Avatar

طاقچه


اشتراک گذاری یادداشت
5 1 رای
امتیاز مطلب
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد داخلی
نمایش همه کامنت ها
یادداشت های مشابه

دانلود کتاب از اپلیکیشن طاقچه

نصب طاقچه