شروع فصل دوم برنامه کتاب باز با همکاری طاقچه

شروع فصل دوم برنامه کتاب باز با همکاری طاقچه

2017-09-03 0 نویسنده طاقچه
در < 1 دقیقه بخوانید

کتاب‌ باز برنامه‌ای متفاوت برای کتاب‌خوان‌هاست که «روزهای زوج ساعت ۲۰ از شبکه نسیم» پخش می‌شود. محمدرضا رضاییان تهیه‌کننده و کارگردان این برنامه است و سروش صحت اجرای برنامه کتاب باز را به عهده دارد. مانند فصل گذشته، میهمانان مختلفی از هنرمندان مطرح کشور درباره کتاب به گفتگو خواهند پرداخت. این برنامه با هدف ترویج کتابخوانی و با تمرکز به وجوه سرگرم کننده کتاب و حال خوب کتابخوانی تولید می‌شود.

سری جدید کتاب باز با همکاری طاقچه

در سری جدید «کتاب باز» اپلیکیشن طاقچه به عنوان همکار و همراه برنامه حضور دارد. شما می‌توانید بسیاری از کتاب‌هایی که در قسمت‌های مختلف برنامه توسط میهمانان یا مجری معرفی می‌شود را از روی طاقچه دانلود کنید. در سایت طاقچه یک صفحه اختصاصی برای کتاب‌های معرفی شده در کتاب باز در نظر گرفته شده است. 

دانلود کتاب‌های معرفی شده در برنامه کتاب‌ باز

علاوه بر این، بخش‌های دیگری مانند کمپین‌ها و مسابقه‌ها نیز در ادامه پخش برنامه تدارک دیده شده که از طریق «کتاب باز» و «طاقچه» اطلاع‌رسانی خواهد شد.

اولین مهمان این برنامه جمشید مشایخی بازیگر گرانقدر سینما و تلویزیون و دارای نشان درجه یک فرهنگ و هنر است.

آشنایی با کتاب الکترونیکی در طاقچه

کتاب خواندن و شنیدن تفریحِ لذت‌بخش ماست و طاقچه تلاش می‌کند این تفریح را آسان‌تر کند. اگر طاقچه را نمی‌شناسید آن را به صورت رایگان دانلود کنید و سری به فروشگاه کتاب‌هایش بزنید. در طاقچه می‌توانید کتاب‌های الکترونیکی، روزنامه، مجله و کتاب‌های صوتی نیز پیدا کنید.

اگر می‌خواهید در مورد کتاب الکترونیکی بیشتر بدانید، پیشنهاد می‌کنیم یادداشت «کتاب الکتروینکی چیست؟» و «چگونه کتاب الکترونیکی بخوانیم؟» را  بخوانید.

(۳۵۶ بازدید تا امروز)
اشتراک گذاری