با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خودت را از نو بساز

دانلود و خرید کتاب صوتی خودت را از نو بساز

تنها اصل ثابت در این جهان، تغییر است

۴٫۳ از ۴ نظر
۴٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خودت را از نو بساز  نوشته  جیمز آلتوچر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خودت را از نو بساز

کتاب صوتی خودت را از نو بساز، نوشته جیمز آلتوچر تکنیک‌هایی عملی در اختیارتان می‌گذارد که با استفاده از آنها می‌توانید دیدگاه‌تان به زندگی و کسب‌وکار را پیوسته بسنجید و دوباره تنظیم کنید و اینگونه جاده موفقیت را در زندگی خود هموار سازید. این نانوکتاب خلاصه‌ای از کتاب خودت را از نو بساز است.

درباره کتاب خودت را از نو بساز

 نویسنده کتاب، جیمز آلتوچر، با ذکر مثال‌هایی انگیزه‌بخش از زندگی رهبران دینی، هنرمندان، و کارآفرینان میلیاردر که هنر بازسازی را از آنها آموخته است، به شما نشان می‌دهد چطور باید این کار را انجام داد.

جیمز آلتوچر، یک کارآفرین موفق، پادکست‌ساز و یک سرمایه‌گذار فرشته است. همچنین کتاب‌هایش مانند «خودت انتخاب کن» جزو  فهرست پرفروش‌های نشریه وال‌استریت جورنال بوده‌اند. او ۲۰ شرکت تاسیس کرد که ۱۷تای آنها ناموفق ماندند. این تجربیات باعث شد نگرش خود به کسب‌وکار و زندگی را تغییر دهد و به حقایقی دست یابد که توسط پادکست خود، معروف به شویِ جیمز آلتوچر، که تا به امروز بیش از ۵۰ میلیون بار دانلود داشته است، آنها را با بقیه به اشتراک بگذارد.

شنیدن کتاب خودت را از نو بساز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند مدیریت زندگیشان را خودشان به دست بگیرند پشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۳٫۴ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۳٫۴ مگابایت