با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شرکت انحصاری

دانلود و خرید کتاب صوتی شرکت انحصاری

چرا لازم است بعضی کسب و کارها کوچک باقی بمانند

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی شرکت انحصاری  نوشته  پاول جارویس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی شرکت انحصاری

نانوکتاب صوتی شرکت انحصاری اثر پاول جارویس، یک فلسفه جایگزین برای موفقیت تجاری ارائه می‌دهد. این فلسفه می‌گوید برای اینکه صاحب کسب و کار خودتان باشید، لازم نیست زیر هر چه که امروز هستید بزنید و با دریافت سرمایه‌های زیاد، تلاش کنید تا یک شرکت با چند صد کارمند تاسیس کنید. 

در واقع در این نانوکتاب می‌شنویدکه اصلا اینکه هر چه شرکت بزرگتری باشید موفق‌تر هستید درست نیست. شما در این نانوکتاب یاد می‌گیرید که چطور علاوه‌بر داشتن کسب‌وکار شخصی‌تان، با کار کمتر سود بیشتر داشته باشید و زمان بیشتری را صرف فعالیت‌های مورد علاقه‌تان کنید.

 شنیدن کتاب شرکت انحصاری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت در کسب‌و کار و مدیریت.

 درباره پاول جارویس

پاول جارویس طراح وب، نویسنده، مربی و کارآفرینی است که ۲۰ سال کسب و کار خودش را اداره کرده است. از جمله مشتریان قبلی او می‌توان به مایکروسافت، مرسدس بنز و وارنر موزیک اشاره کرد. عقاید و نوشته‌های جارویس در مجلات و بروشورهایی نظیر وایرد، وایس، فست کمپانی و USA Today منتشر شده‌ است.

 درباره نانوکتاب

نانوکتاب، محصول دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به دنیای بزرگ کتاب‌ها برایتان باز می‌کند. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای ۳۶۰ درجه‌ای از کتاب‌ها هستند که مروری کلی از نکات مهم کتاب را در اختیار شما قرار می‌دهند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه و مفید از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های جدید آشنا می‌کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۳۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۳٫۱ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۳٫۱ مگابایت