با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سیری در ادبیات، هنر و عرفان ۱

دانلود و خرید کتاب صوتی سیری در ادبیات، هنر و عرفان ۱

۵٫۰ از ۷ نظر
۵٫۰ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سیری در ادبیات، هنر و عرفان ۱  نوشته  حسین الهی قمشه‌ای  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سیری در ادبیات، هنر و عرفان ۱

کتاب صوتی سیری در ادبیات، هنر و عرفان (۱)، این مجموعه سخنرانیهای دکتر حسین الهی قمشه‌ای به حقیقت درآمدی است به شناخت ادبیات، هنر و عرفان و پیام کلی آنها دعوت به زیبایی، دانایی، نیکویی یعنی علم و هنر و اخلاق است.

عناوین سخنرانی‌ها: ۱. دوستی، ۲. تقارن و زیبایی شناسی، ۳. ازدواج، ۴. مثنوی و مکاتب ادبی، ۵. شاکونتالا، ۶. مسیح و خردمند چهارم، ۷.آشنایی، ۸. قاب قوسین

شنیدن کتاب صوتی سیری در ادبیات هنر و عرفان ۱ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقمندان به ادبیات عرفانی پیشنهاد می‌کنیم.

درباره حسین الهی قمشه‌ای

حسین الهی قمشه‌ای، دی ماه ۱۳۱۸ در تهران به دنیا آمد. او فارغ التحصیل دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران است و تحصیلات حوزوی و سنتی را نزد پدرش، استاد مهدی الهی قمشه‌ای و استادان دیگر دنبال کرد. سپس به کار تدریس در دانشگاه تهران و سایر مراکز آموزش عالی در ایران و بعدها در خارج کشور پرداخت و در کنار تدریس به تالیف و ترجمه آثار در زمینه عرفان، ادبیات و هنر مشغول شد. قریب یک سال رئیس کتابخانه ملی ایران بود. الهی قمشه‌ای تعداد زیادی سخنرانی به زبان‌های فارسی و انگلیسی در دانشگاه‌ها و سازمان‌های مختلف داخل و خارج از کشور ایراد کرده، که به صورت لوح فشرده و فایل صوتی در دسترس است. مشخصات آثار مکتوب و صوتی تصویری در سایت رسمی ایشان آمده است.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
M8H8I
۱۳۹۹/۰۹/۱۸

نوای گرم و شیرین استاد قمشه ای، پند های لطیف و گوهربار و دانش عمیق ایشان جذابیت بی همتایی به این سخنرانی ها بخشیده، به تمامی دوستان شنیدن این فایل صوتی رو پیشنهاد میکنم.

mani
۱۳۹۹/۰۴/۱۹

بسیار شنیدنی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۸ ساعت و ۵۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۶۴٫۰ مگابایت
زمان۰۸ ساعت و ۵۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۶۴٫۰ مگابایت