با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سیری در ادبیات، هنر و عرفان (۵) - قسمت هفتم

دانلود و خرید کتاب صوتی سیری در ادبیات، هنر و عرفان (۵) - قسمت هفتم

سیری در گلشن راز شیخ محمود شبستری

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سیری در ادبیات، هنر و عرفان (۵) - قسمت هفتم  نوشته  حسین الهی قمشه‌ای  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی سیری در ادبیات، هنر و عرفان (۵) - قسمت هفتم

کتاب صوتی سیری در ادبیات، هنر و عرفان (۵) - قسمت هفتم نوشته حسین الهی قمشه‌ای است. حسین محی‌الدین الهی قمشه‌ای فرزند مهدی الهی‌ قمشه‌ای مفسر و حکیم دینی مشهور است.

درباره کتاب صوتی سیری در ادبیات، هنر و عرفان (۵) - قسمت هفتم

در این کتاب صوتی نویسنده سعی دارد با مجموعه‌ای از سخنرانی‌های خود شنونده مشتاق را با لذت زیبایی، دانایی و نیکویی آشنا کند و او را با خود به دنیای ادبیات و عرفان ببرد. مجموعه کتاب‌های صوتی سیری در ادبیات، هنر و عرفان الهی قمشه‌ای مبانی پایه‌ای و اصولی دانایی و خرد را با زبانی جذاب و شنیدنی و برای خواننده بیان می‌کند و کمک می‌کند او به بخشی از سوالات اساسی ذهنش پاسخ دهد.

شنیدن کتاب سیری در ادبیات، هنر و عرفان (۵) - قسمت هفتم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام دوست‌داران هنر، عرفان و ادبیات پیشنهاد می‌کنیم، این کتاب راهنمای خرد و دانایی است برای کسانی که از دانستن لذت می‌برند.

درباره حسین الهی قمشه‌ای

حسین الهی قمشه‌ای متولد ۱۳۱۸ است. پدرش مهدی الهی قمشه‌ای عارف دینی و مفسر قرآن بود و مادرش طیبه تربتی است. او در دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران تا مقطع دکتری تحصیل کرد و دروس حوزه را نزد پدر و دیگر استادان حوزه به پایان برد. الهی قمشه‌ای، هدف خود از آموزش را «آشنا کردن انسان‌ها، به‌خصوص جوانان و نوجوانان با لذت‌های متعالی که از زیبایی، دانایی و نیکویی سرچشمه می‌گیرند» می‌داند. او برای رسیدن به این اهداف سخنرانی‌ها و کتاب‌های بسیاری دارد. قمشه‌ای به زبان‌های عربی، فرانسه و انگلیسی مسلط است. گزیده فیه ما فیه، گزیده منطق‌الطیر، بررسی آثار ترجمه شده اسلامی به زبان انگلیسی، ۳۶۵ روز با سعدی، یاد یار مهربان و مائده‌های فرهنگی نام برخی از کتاب‌های حسین الهی قمشه‌ای است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت
دسته بندی
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت