با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عادت‌های احساسی

دانلود و خرید کتاب صوتی عادت‌های احساسی

۷ کاری که افراد انعطاف‌پذیر به شکلی متفاوت انجام می‌دهند

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی عادت‌های احساسی  نوشته  آکاش کاریا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی عادت‌های احساسی

عادت‌های احساسی کتابی نوشته آکاش کاریا سخنران و مربی رشد فردی درباره ۷ عادت افراد انعطاف پذیر از نظر احساسی سخن می‌گوید.

 درباره کتاب صوتی عادت‌های احساسی

آکاش کاریا، مربی تیم پیک، ۷ عادت بزرگ افرادی که «احساسی انعطاف‌پذیر» دارند را مورد بحث و بررسی قرار داده و توضیح می‌دهد که چگونه آنها را با زندگی‌تان ادغام کنید. آکاش، نکاتی برای مقابله با منفی‌نگری از جمله بودن در موقعیت قدرت، تحول تمرکز، استفاده از سوالات برای توسعه آگاهی بیشتر و غیره را ارائه می‌دهد. راهنمای ساده او شامل توصیه‌های ارزشمندی است که مورد تحقیق و حمایت گسترده‌ای از افراد قرار گرفته است. روش مفید آکاش را به هر کسی که با ناراحتی، عصبانیت، ناامیدی یا دیگر احساسات منفی درگیرند توصیه می‌کنند.

شنیدن کتاب عادت های احساسی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

 علاقه مندان به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری و کسانی که بیش از حد درگیر احساسات منفی نظیر عصبانیت و خشم و ناامیدی هستند.

 درباره اکاش کاریا

آکاش کاریا سخنران و مربی اجرایی است که در زمینه آموزش انعطاف‌پذیری تخصص دارد. او بیش از ۸۰ هزار نفر را در سراسر جهان آموزش داده است.

 درباره نانوکتاب

نانوکتاب، محصول دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به دنیای بزرگ کتاب‌ها برایتان باز می‌کند. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای ۳۶۰ درجه‌ای از کتاب‌ها هستند که مروری کلی از نکات مهم کتاب را در اختیار شما قرار می‌دهند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه و مفید از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های جدید آشنا می‌کنند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Dr.m
۱۳۹۹/۰۲/۰۹

فوق العاده بود صدای گوینده هم عالی بود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۷٫۵ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۷٫۵ مگابایت