خلاصه نکات برادوم مطابق با رفرنس جدید (۱۴۰۰)

دانلود و خرید کتاب صوتی خلاصه نکات برادوم مطابق با رفرنس جدید (۱۴۰۰)

۵٫۰ از ۵ نظر
۵٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خلاصه نکات برادوم مطابق با رفرنس جدید (۱۴۰۰)  نوشته  دیوید ایکس کیفو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خلاصه نکات برادوم مطابق با رفرنس جدید (۱۴۰۰)

کتاب گویای «خلاصه نکات طب فیزیکی و توانبخشی برادوم» اثر دیوید. ایکس کیفو را با صدای دکتر پیمان رومی‌زاده بشنوید.

کتاب «طب فیزیکی و توانبخشی برادوم»، یکی از منابع امتحانی اصلی رشته تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی جهت شرکت در آزمون‌های ارتقای سالیانه دستیاران و بورد تخصصی است. بر طبق منابع اعلام شده از وزارت بهداشت، تعداد ۲۵ فصل از این کتاب به عنوان منبع امتحانی جهت شرکت در آزمون‌های فوق در سال ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده است. کتاب برادوم، حجم نسبتاً زیادی دارد و ممکن است مطالعۀ آن در فرصت محدود برای همه مقدور نشود. همچنین با توجه به نبودن منبعی جامع از خلاصه نکات این کتاب به زبان فارسی، عملا مرور دقیق حجم زیاد مطالب این کتاب در زمان کوتاه قبل از آزمون برای همه داوطلبان امکان پذیر نیست.

کتاب صوتی حاضر، مجموعه‌ای از خلاصه نکات مهم از ۲۰ فصل از منابع این کتاب است که با هدف جمع‌بندی و مرور سریع موارد امتحانی جهت شرکت در آزمون‌های ارتقای سالیانه و بورد تخصصی ارائه می‌شود.

ساختار این کتاب صوتی به گونه‌ای طراحی شده است که در بر گیرنده اهداف آموزشی زیر باشد:

در هر فصل از کتاب، علاوه بر مرور متن، سعی شده است که بر نکات مهم جداول و شکل‌ها، که از قسمت های مورد علاقه طراحان سوال است، تاکید شود.

در مواردی که اپروچ و یا الگوریتم بر خورد با بیماری مطرح شده است، در کنار توضیح نکات آن الگوریتم سعی شده است که از مثال‌هایی جهت یادگیری بهتر مرحله به مرحله آن استفاده شود.

بر نکاتی از کتاب که در امتحانات ارتقا و یا بورد تخصصی سال‌های قبل مورد سوال قرار گرفته‌اند به عنوان نقاط حساس تاکید شده است.

در صورت وجود نکات مشترک بین فصل‌های مختلف کتاب، سعی شده است که این نکات با ذکر شباهت‌ها و تفاوت‌ها بین هر فصل، و یا حتی بین منابع مختلف از جمله کتاب دلیزا، جمع بندی شوند.

با توجه به این که مخاطبین این کتاب صوتی، دستیاران سال یک تا سال سه و فارغ التحصیلان داوطلب شرکت در آزمون بورد تخصصی‌اند، محتوای کتاب صوتی به شیوه‌ای تهیه شده است که هم برای دستیاران به عنوان یکی از کتب اصلی درسی در طول دره تحصیل مورد استفاده قرار گیرد و هم در دوره‌های آمادگی آزمون‌های ارتقا و بورد قابل استفاده باشد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
متخصص طب فیزیکی
۱۳۹۸/۰۳/۱۰

کتاب صوتی بسیار ارزشمند و کاربردی هم برای آزمون ارتقا و هم بورد.

سارا
۱۳۹۸/۰۳/۱۰

فقط می تونم بگم خیلی عالیه. آقای دکتر مباحث رو بسیار مفهومی درس دادن. تازه خریدمش و راضیم. فرصت خوندن کم داشتم. راحت می تونم همه جا گوش بدم. عالیه👍

رنجبر
۱۳۹۸/۰۴/۰۴

کتاب فوق العاده ای است،مطالب خیلی روان و مفهمومی بیان شدن ،امکان یادگیری سریع در کمترین زمان ممکن را فراهم میکنه،،شدیدا توصیش میکنم

رزیدنت طب فیزیکی
۱۳۹۸/۰۳/۲۵

خیلی عالی هست ...کاش واسه همه کتابا موجود بود

کاربر ۱۳۵۴۶۲۸
۱۳۹۹/۰۲/۲۱

فصل pelvic رو نداره🙁

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۲۴ ساعت و ۲۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۲۰۱٫۳ مگابایت
زمان۲۴ ساعت و ۲۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۲۰۱٫۳ مگابایت