هبوط

دانلود و خرید هبوط

۴٫۸ از ۲۷ نظر
۴٫۸ از ۲۷ نظر

برای خرید و دانلود   هبوط  نوشته  علی شریعتی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

فرامرز چاوشی حسینی بروجردی
1 تشکر از ناشر و زحمات فراوان در جمع اوری و نشر کتب از یاد رفته و بر باد رفته 2 توصیه من به کسانی که کتب کویر و هبوط و مانند آن میخوانند که بایستی به کلیاتی از فلسفه افلاطونی و فلسفه ملا صدرایی و عرفان شعرای معروف مانند مولوی و حافظ و آثار عبدلحسین زرین کوب درباره تاریخ اسلام و عرفان و سایر مشاهیر و اساطیر یونان و روم داشته باشند چون گاهی آوردن یه کلمه از استاد دنیایی از مفهوم در منابعی که گفتم دارد و بدون مطالعات فلسفی و عرفانی و تاریخی و جامعه شناختی ؛ خواننده بهره زیادی از آثار کویریات و گفتگوهای تنهایی نخواهد برد و به عمق زیبایی و محتوایی آثار استاد عارف و صوفی فیلسوف و جامعه شناس و انسان شناس عاشق انسان و مومن به الله و....دکتر علی شریعتی ، واقف نخواهد شد ؛ روحش شاد .
moona
نظرتون بسیار عالی بود
مهرداد
هم کتاب و هم صدای آقای احمد گنجی فوق العاده بودند..ای کاش بازم صدای ایشون رو تو کتاب های دیگه هم بتونم بشنوم
هتل
درووود گوش دادن به ثانیه های آغازین نسخه شنیداری کتابی که پیش ازآن خوانده بودم شادم کرد که انتخاب درستی کرده ام. صدای گرم و متین جناب احمد گنجی و موسیقی ملایم و مناسب پس زمینه را پسندبدم. امید که تا پایان کتاب همینگونه باشد. و سپاس از طاقچه، گروه فرهنگی آوانامه و بنیاد فرهنگی دکتر علی شریعتی.
پرنیان
بی نظیره
Fatemeh Ka
گویندگی عالی. کتاب های دکتر شریعتی سنگینن ولی زیبا و ادبی!
نور
کتاب خوبی بود
فدایی خودم
من این فایل صوتی رو خرید کردم و تا نیمه گوش کردم. فقط میخواستم بدونم آیا هبوط و هبوط در کویر هر دو یکی هستند؟
0
کاربر ۱۵۳۸۰۴۸
خیلی گرونه نمیشه خرید
Fatemeh Ka
تخفیف ۷۰ درصدی این روزها برای پویش کتابخوانی رو استفاده کنید ketabkhane70
نتاج
پرواز خیال
صفحه قبل۱صفحه بعد